Aktivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

166

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

57

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps switch

Hardwarové funkce Rozhraní 5 10/100Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Externí napájení External Power Adapter(Output: 5.0VDC / 0.6A) Fan Quantity Fanless Rozměry (š*h*v) 4.1 x 2.8 x 0.9 in. (103.5 x 70 x 22 mm) Spotřeba Maximum: 2.2W (

     

 
 
 
 
TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1x Multimode SC - Verze 3

Popis produktu: Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 3 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dv

     

 
 
 
 
TP-LINK MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - 5V

Popis produktu: Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V).Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší n...

     

 
 
 
 
TP-LINK MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V).Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasi...

     

 
 
 
 
TP-LINK TL-SF1008D 8xTP 10/100Mbps switch

Standardy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD Rozhraní 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Automatické vyjednávání/AUTO MDI/MDIX Velikost vyrovnávací paměti 2Mb Externí napájení Vstup: 100–240 VAC, 50/60 Hz Výstup: 9 VAC, 0,6 A Fan Qua

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simplex, Cisco kompatibilní

Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

     

 
 
 
 
SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel MM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 2km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1310nm DM

     

 
 
 
 
TP-LINK TL-WR720N wifi 150Mbps router, 2xLAN, 1xWAN ,interní antena

•Bezdrátová přenosová rychlost až 150Mbps •Snadné zabezpečení bezdrátové šifrování při stisku tlačítka WPS •Podpora více SSID pro oddělení různých uživatelů v rámci stejné bezdrátové sítě •WDS Bridge nabízí bezproblémové bezdrátové přemostění pomocí

     

 
 
 
 
SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produ

     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, 50km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 50km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550nm DMI diagn

     

 
 
 
 
TP-LINK AP300 AC1200 bezdrátový gigabitový Access Point 2x oddělavací antena

Současné rychlosti 300Mbit/s na 2.4GHz a 867Mbit/s na 5GHz s výslednou rychlostí Wi-Fi 1200Mbit/s, ideální pro 4K streamování a hraní online her 2 dvoupásmové oddělitelné antény poskytují kvalitnější Wi-Fi pokrytí s eliminací "mrtvých oblastí" Technol

     

 
 
 
 
TP-LINK TL-WR740N wifi 150Mbps AP/router, 4xLAN, 1xWAN ,fixní antena, Lite-N - náhrada 340g, 340gd

AP router v sobě integruje nejen 4 portový switch, ale zároveň implementuje normu 802.11n pro zvýšení rychlosti až na 150 Mbps. Do rukou se Vám tak dostane moderní zařízení s pěkným designem vhodné pro vytvoření domácí sítě. Pokud Váš notebook podporu

     

 
 
 
 
TP-LINK TL-WR710N wifi 150Mbps mini router, 1xLAN, 1xLAN/WAN , 1x USB, interní antena

TL-WR710N je navržen jako ideální řešení pro slabé Wi-Fi nebo kabelové připojení u vás doma nebo v hotelovém pokoji. Se zapojeným routerem získáte zabezpečený Wi-Fi hotspot pro všechny vaše Wi-Fi zařízení Díky 5 provozním režimům, přístroj umožňuje poho

     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel MM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 300/ 550m Kompatibilita CISCO Vlnová dél

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., Cisco komp.

Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1310n

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simp., Cisco comp.

Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

     

 
 
 
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

57

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

 
 
 

Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací