Status: Výprodej


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Výprodej 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

56

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
UTP kabel (drát) Cat5e LSOH fialový, bal.305m

- instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže - plášť LSOH - z plné mědi - typ vodiče: drát - cat.5e - 24 AWG - 305m v krabici - barva: fialová

 Výprodej 

   

 
 
 
 
FTP OPTIX kabel (drát) Cat5e LSOH 4páry, bal.305m, oranžový

- instalační kabel se stíněním, určený pro rozvody strukturované kabeláže - z plné mědi - typ vodiče: drát - cat.5e - 24 AWG - 305 m - barva pláště: oranžová - balení v kartonovém boxu - uvedená metráž

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX MTRJ-SC Optický patch cord 09/125 2m

MTRJ/Female -SC Optický patch cord 09/125 2m

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX MTRJ- MTRJ Optický patch cord 50/125 2m

MTRJ-MTRJ Optický patch cord 50/125 2m

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX LC-ST Optický patch cord 62,5/125 30m simplex

OPTIX LC-ST Optický patch cord 62,5/125 30m

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m Patch kabel OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Délka : 1 m Typ konektorů: SC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Patchcord, který definova

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

Patch kabel OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Patch kabel OPTIX má trvanlivé LC konektory z keramiky a ST konektory z nerezové oceli. Délka : 1 m Typ konektorů: LC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Pat

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX E2000/APC-FC optický patch cord 09/125 12m

OPTIX E2000/APC-FC optický patch cord 09/125 12m

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC, GPON

Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC (obr je ilustrační) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikaj

 Výprodej 

   

 
 
 
 
FIBRLOK II Optická spojka 2529

Fibrlok™ II 2529 univerzální optická mechanická spojka je vyvinuta pro mechanické spojování optických vláken o průměru primární ochrany od 250 ľm do 900 ľm. Spojka je určena pro spojování jednovidových a vícevidových optických vláken s nominálním průměrem...

 Výprodej 

   

 
 
 
 
ST konektor, simplex, metalokeramický, modrý

ST konektor, simplex, metalokeramický, modrý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
ST konektor, simplex, metalokeramický,MM

ST konektor, simplex, metalokeramický, černý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
SC konektor, simplex, metalokeramický,SM

SC konektor, simplex, metalokeramický, modrý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
SC konektor, simplex, metalokeramický,MM

SC konektor, simplex, metalokeramický, šedý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
LC konektor, simplex, metalokeramický,SM

LC konektor, simplex, metalokeramický, modrý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
LC konektor, simplex, metalokeramický,MM,

LC konektor, simplex, metalokeramický, šedý na kabel 3mm k lepení

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Venkovní Box na 30párů zamykatelný

Venkovní Box na 30párů zamykatelný rozměry:240x165x96 material:plast PC IP65 Zamykatelný

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný

Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný rozměry:320x216x75 Material:plast ABS Určen do vnitřního prostředí TENTO BOX DÍKY SVÉ MALÉ HLOUBCE NENÍ VHODNÝ PRO INSTALACI KRONE PÁSKŮ V KOMBINACI S MAGAZÍNEM PRO BLESKOJISTKY.

 Výprodej 

   

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

56

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

 
 
 

Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací