E2000/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP


 

 

 

E2000/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OPTIX 

Kód2030
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
 
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči

- konektor: E2000
- broušení: APC
- singlemode 9/125nm G657A OS2
- délka 2m
- barva pláště: žlutá
- průměr pláště: 0,9mm


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

datasheet:  2030 E2000APC.pdf


 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:   Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

 
 
 

Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací