VÝPRODEJ

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 OPTIX

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

43

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Triplex adaptor 8p8c 3xFemale

Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ45(8p8c) konektory. Zapojení pinů: 1 x Female RJ451-2-3-4-5-6-7-8 2 x Female RJ451-2-3-4-5-6-7-8 1-2-3-4-5-6-7-8

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optický spojovací box pro 8 pigtailů vč. kazet

2 otvory pro vstupnní/výstupní kabel, 8 výstupních portů pro napojení koncových vývodů. Na zadní staně příprava pro uchycení na sloup např. systémem Bandimex. Kabely uchyceny ve šroubových třmenech. Uzavření sříňky na šroub. Vyrobeno z vysoce o

 Výprodej 

   

 
 
 
 
19' záslepka 3U RAL7035

3U záslepka do 19" rozvaděče

     

 
 
 
 
Autokamera Mobi-i 770, HD, GPS, WIFI, 16GB, Black

Dvou-kamerová černá skříňka výrobce Mobi-i do automobilu. Vyniká vysokou úrovní zpracování, perfektní kvalitou záznamu a nadstandardní výbavou. Černý lesklý povrch podtrhuje její zařazení do segmentu prémiových produktů. Cílíme na zákazníky, kteří dávají ...

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC, GPON

Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC (obr je ilustrační) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikaj

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Keystone OPTIX White Cat.6 LSA mini

UTP Keystone CAT.6 bílý (DUAL-mini) - horní zářez s krytkou - nestíněný keystone CAT.6 - barva bílá - zářezové pole typu DUAL (LSA i 110) Délka = 3,1cm Šířka = 2cm Není vhodný do ABB TANGO zásuvek

 Výprodej 

   

 
 
 
 
UTP OPTIX Zásuvka nad omítku 2xRJ45 cat.5e šikmá

UTP Zásuvka nad omítku 2xRJ45 cat.5e šikmá - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - nestíněné porty - zářezové pole typu DUAL - cat.5e - barva bílá

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Datová zásuvka TANGA

Datová zásuvka TANGA

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k datové zásuvce TANGA 80x80

Rámeček k datové zásuvce TANGA 80x80

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Nosná maska TANGA pro 1 keystone

Nosná maska TANGA pro 1 keystone

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Nosná maska TANGA pro 2 keystony

Nosná maska TANGA pro 2 keystony

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Triplex adaptor 6p6c 3xFemale

Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ11(6p6c) konektory.

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

Patch kabel OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Patch kabel OPTIX má trvanlivé LC konektory z keramiky a ST konektory z nerezové oceli. Délka : 1 m Typ konektorů: LC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Pat

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m Patch kabel OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Délka : 1 m Typ konektorů: SC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Patchcord, který definova

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Venkovní Box na 30párů zamykatelný

Venkovní Box na 30párů zamykatelný rozměry:240x165x96 material:plast PC IP65 Zamykatelný

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný

Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný rozměry:320x216x75 Material:plast ABS Určen do vnitřního prostředí TENTO BOX DÍKY SVÉ MALÉ HLOUBCE NENÍ VHODNÝ PRO INSTALACI KRONE PÁSKŮ V KOMBINACI S MAGAZÍNEM PRO BLESKOJISTKY.

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3501 na omítku

Rámeček k 3501 na omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3502 na omítku

Rámeček k 3502 na omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3502 pod omítku

Rámeček k 3502 pod omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

43

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

 
 
 

Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací