•  

    Tisková zpáva

    29.5.2018

     

    Dne 9.května 2018 byla kabelovna Transportkabel DIXI, náš výhradní dodavatel optických kabelů, koupena společností Reichle & De-Massari AG.

     
     
     
  •  

    Nejlevnější SC pigtaily v ČR

    25.4.2018

     

    pigtaily

    Naskladnili jsme pro Vás SC pigtaily za bezkonkurenční ceny od 12,40 bez DPH za kus!

    Optix SC Optický pigtail 09/125 1m G657A (kód: 2010)
    Optix SC Optický pigtail 09/125 2m G657A (kód: 2011)
    Optix SC/APC Optický pigtail 09/125 1m G657A (kód: 2014)
    Optix SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A (kód: 2012)

     
     
     
  • Nově jsme naskladnili RISER kabely (12 vláken nebo 24 vláken) a také příslušenství.

    RISER kabely jsou vhodné pro vertikální i horizontální FTTH aplikace bez nutnosti přerušení kabelu při odbočení. Kabel se pouze nařízne, vytáhne se požadovaný počet vláken, které se pak zatáhnou do 20 m přímo k zákazníkovi.

    Kabel RISER, 09/125um, 12 vl., LSOH, vlákno G657    kód: 70182
    Kabel RISER, 09/125um, 24 vl., LSOH, vlákno G657    kód: 70183

     
     
     
  • Nově máme v nabídce Patch cordy a optické kabely (kódy 7027 a 7029) s vláknem G.657.B3, které je vhodné pro mechanicky náročné ftth aplikace s ostrými ohyby o malém poloměru.

     
     
     
  •  

    Novinka - OPTIX pilířové optické rozvaděče

    7.6.2017

     

    Nově máme v nabídce pilířové optické rozvaděče OPTIX s krytím IP44, vyrobeny jsou z izolačního materiálu PES, ochranou proti úrazu elektrickým proudem spadají do třídy II.

    Mezi podstavec a samotný rozvaděč je možno vložit kapsu a celý sloupek tím zvětšit.

    Jednotlivé díly lze koupit i samostatně.

     
     
     
  •  

    Nově v eshopu - OPTIX optické patchcordy G657A s ochranou 1,8 mm

    23.3.2017

     

    1

    Konektory:
              SC-SC
              LC-LC
              LC-SC
              SC/APC-SC
              SC/APC-LC

    Varianty simplex i duplex, délky od 0,5 m do 20 m.

     
     
     
  •  

    Půjčovna - otevíráme pro Vás Půjčovnu vše viz oddíl Půjčovna

    26.7.2016

     

    Máme pro Vás připraveno k zapůjčení:
    Zafukovačku optických kabelů včetně kompresoru , měniče napětí a nakládací rampy
    Certifikační přístroj cat. 5-6A
    3D svářečku optických vláken s lamačkou
    OTDR
    100 a 200 m protahovací péra „Kobra“
    Odvíječky kabelů – rolny

    Sortiment se bude postupem času rozšiřovat

     
     
     
  •  

    DAC Kabely OPTIX skladem

    2.3.2016

     

    DAC (Direct Attach Cable) OPTIX slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps.

     
     
     
  •  

    Protahovací péra "KOBRA"

    21.7.2015

     

    7920 laminatove protahovaci pero "kobra" 6mm 100m    4900,-
    7921 laminatove protahovaci pero "kobra" 12mm 200m   9900,-


     
     
     
  •  

    19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá 4.750,-

    14.7.2014

     

    19" Optická vana  4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken.
    Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínky. Montáž usnadňuje přední i zadní vstup.
    Rozměry:
    š - 474mm
    v - 175mm
    h - 470mm
    Váha - 14kg
    Balení obsahuje ochrany svárů, samolepící plastová oka, plastové přichycovací pásky. Ocelové, nastavitelné zadní držáky vany.

     
     
     
  •  

    OM4 Skladem - patch cordy 09xx , pigtaily 21xx , Spojky 30xx

    16.4.2014

     

     
     
     
  •  
     

     

     

    porovnat - 0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     

     

     

     
     
     
     
     



     

    Rychlý kontakt

     

    Obchodní oddělení   Pevná linka
      596 630 805
      René Martiník
    ICQ status 248555552
    T-Mobile 773 678 455
      rene@opticord.cz
      Ondřej Mutina
    ICQ status 677286092
    T-Mobile 608 678 454
      ondrej@opticord.cz
      Milan Bruna
    ICQ status 707100262
    T-Mobile 606 095 071
      milan@opticord.cz
      Romana Skácelová
    ICQ status 702361092
    T-Mobile 733 121 551
      prodej@opticord.cz
      Vladimír Šodek
    T-Mobile 724 125 435
      ucto@opticord.cz
    Půjčovna   Jakub Dziža
    O2 722 902 407
      sklad@opticord.cz
    Sklad   Andrea Sokolová
    ICQ status 580267518
    O2 775 578 452
      sklad@opticord.cz
      František Trávníček
    ICQ status 613642787
      Jakub Dziža
    O2 722 902 407
      sklad@opticord.cz

     
     
     

     

     

     

    Půjčovna
    Tel : 722 902 407
    Půjčovna
     
    svarovani
    svarovani
    svarovani
     

     
     
     




     
     


     
    Košík
    0 položek
    0

     

     

     



     
     
     


     


     
    Přihlášení
     

     

     

     

    Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

     
     
     

    Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací