VÝPRODEJ

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 OPTIX

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

48

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Mikrokabel k zafouknutí, 12vl., 50/125 OM2, CLT, PE, d=3mm

ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Optické vlákno je vedené v gelem plněných trubičkách omotaných okolo centrálního tahového prvku. Rozsah provozní teploty -30°C až +7

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Datová zásuvka TANGA

Datová zásuvka TANGA

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k datové zásuvce TANGA 80x80

Rámeček k datové zásuvce TANGA 80x80

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Nosná maska TANGA pro 2 keystony

Nosná maska TANGA pro 2 keystony

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Nosná maska TANGA pro 1 keystone

Nosná maska TANGA pro 1 keystone

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optický spojovací box pro 8 pigtailů vč. kazet

2 otvory pro vstupnní/výstupní kabel, 8 výstupních portů pro napojení koncových vývodů. Na zadní staně příprava pro uchycení na sloup např. systémem Bandimex. Kabely uchyceny ve šroubových třmenech. Uzavření sříňky na šroub. Vyrobeno z vysoce o

 Výprodej 

   

 
 
 
 
UTP OPTIX Zásuvka nad omítku 2xRJ45 cat.5e šikmá

UTP Zásuvka nad omítku 2xRJ45 cat.5e šikmá - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - nestíněné porty - zářezové pole typu DUAL - cat.5e - barva bílá

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Autokamera Mobi-i 700, HD, GPS, 8GB, Black

Jedno-kamerová černá skříňka výrobce Mobi-i do automobilu. Vyniká vysokou úrovní zpracování, perfektní kvalitou záznamu a nadstandardní výbavou. Černý lesklý povrch podtrhuje její zařazení do segmentu prémiových produktů. Cílíme na zákazníky, kteří dáva

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Autokamera Mobi-i 770, HD, GPS, WIFI, 16GB, Black

Dvou-kamerová černá skříňka výrobce Mobi-i do automobilu. Vyniká vysokou úrovní zpracování, perfektní kvalitou záznamu a nadstandardní výbavou. Černý lesklý povrch podtrhuje její zařazení do segmentu prémiových produktů. Cílíme na zákazníky, kteří dávají ...

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m LC/APC, GPON

Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m LC/APC (obr je ilustrační) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikaj

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Keystone OPTIX White Cat.6 LSA mini

UTP Keystone CAT.6 bílý (DUAL-mini) - horní zářez s krytkou - nestíněný keystone CAT.6 - barva bílá - zářezové pole typu DUAL (LSA i 110) Délka = 3,1cm Šířka = 2cm Není vhodný do ABB TANGO zásuvek

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

Patch kabel OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Patch kabel OPTIX má trvanlivé LC konektory z keramiky a ST konektory z nerezové oceli. Délka : 1 m Typ konektorů: LC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Pat

 Výprodej 

   

 
 
 
 
OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) 1m

OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m Patch kabel OPTIX Mode Conditioning SC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Délka : 1 m Typ konektorů: SC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Patchcord, který definova

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný

Univerzální plastový Box pro 100párů uzamykatelný rozměry:320x216x75 Material:plast ABS Určen do vnitřního prostředí TENTO BOX DÍKY SVÉ MALÉ HLOUBCE NENÍ VHODNÝ PRO INSTALACI KRONE PÁSKŮ V KOMBINACI S MAGAZÍNEM PRO BLESKOJISTKY.

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3501 na omítku

Rámeček k 3501 na omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3502 na omítku

Rámeček k 3502 na omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček k 3502 pod omítku

Rámeček k 3502 pod omítku

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Optická zásuvka BOX 2xSC nebo 2xST

Modulární optická zásuvka vhodná pro všechny typy nejpoužívanějších optických spojek. Záleží jen na Vás, které čelo si pro Vaše spojky SC, LC, ST nebo E2000 vyberete. Čelo je samostatně prodejná položka, kterou najdete v kategorii spolu s dalšími o

 Výprodej 

   

 
 
 
 
Rámeček 2xSC

Rámeček (čelo) 2xSC pro optický box s kódem 3536

 Výprodej 

   

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

48

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 


 
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

 
 
 

Naše obchodní podmínky se změnily : Více informací